Zelený adresní řádek v přohlížeči

EV (Extended Validation), SSL certifikáty s rozšířenou validací

Zvyšte svou důvěryhodnost u zákazníků, transakce a zisk zobrazením adresního řádku v prohlížeči se zeleným podbarvením. S EV certifikátem se navíc vedle www adresy zobrazí i název společnosti. Vaši zákazníci si tak mohou být jistí, že jsou na správném místě (nikoliv na podvodném webu) a že je komunikace s Vaším serverem zabezpečena šifrováním.

SSL certifikáty s EV (Extended Validation / Rozšířené Ověření)

Jedná se o vůbec nejvyšší možný stupeň důvěry zákazníka, kterého dosáhnete integrací SSL certifikátů s rozšířeným ověřením organizace na webový server. Čtěte více o EV rozšířeném ověření organizace →

Použitím SSL certifikátu s EV ověřením a opticky zvýrazněným zeleným adresním řádkem dáte svým zákazníkům jasně na zřetel, že jsou jejich osobní údaje při provádění citlivých transakcí skutečně v bezpečí. A se získanou důvěrou zákazníků očekávejte vyšší konverze a vyšší zisky.

Nejlevnější SSL certifikáty s EV

Vůbec nejlevnějšími SSL certifikátem s EV a zeleným adresním řádkem na českém trhu jsou SSL certifikát TrustWave Premium EV SSL a velice oblíbený SSL certifikát GeoTrust True BusinessID with EV.

Prestižní SSL certifikát Symantec (dříve VeriSign) s EV

SSL certifikáty VeriSign (Symantec, Norton) s EV rozšířenou validací a zeleným adresním řádkem

SSL Certifikáty Secure Site with EV a Secure Site Pro with EV jsou špičkami mezi SSL certifikáty s EV rozšířenou validací a SSL certifikáty vůbec. VeriSign je vůbec nejznámější, nejvíce podporovaná a nejdůvěryhodnější Certifikační Autorita (CA) na světě.

SSL Certifikáty VeriSign používají prakticky všichni velcí internetoví obchodníci, banky a další finanční instituce. S SSL certifikáty od VeriSign u svých klientů získáte 100% důvěru. Je prokázáno, že obchodníci, kteří přešli na SSL certifikáty VeriSign zvýšili zisky a prodej.

Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz na stránce Časté dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
SSL