SSL certifikát Commercial SSL
Certum

Ověření organizace
Mobilní podpora
Podpora SAN/UC
Zelený adr. řádek
Rychlé vystavení
Snadná instalace
SSL certifikát:Commercial SSL
Certifikační Autorita (CA):Certum
Důvěryhodnost certifikátu:DV
Zelený adresní řádek:Ne
Zabezpečuje:1 doménu + ZDARMA zebezpečuje doménu s www i bez www
Způsob ověření certifikátu:Validace domény (DV)
SSL Certifikát s automatickým ověřením domény
Ověření vyžaduje papírování:Nevyžaduje
Síla šifrování SSL certifikátu:128-bit až 256-bit
Délka klíče:2048 Bits
Podepisovací algoritmus:SHA-2
Míra podpory v prohlížečích:99.9%
Podpora SSL certifikátu v prohlížečích
(Tento SSL certifikát podporují všechny nejrozšířenější prohlížeče)
Podpora mobilních zařízení:Kompletní podpora SSL certifikátu v mobilních zařízeních a chytrých telefonech Kompletní podpora
Náročnost instalace SSL:Jednoduchá
Instalace SSL certifikátu
Záruka Certifikační Autority:200,000 €
Platnost certifikátuCena / rokCelkemObjednávka
1 rok319 Kč319 KčSSL certifikát Certum Commercial SSL Koupit
2 roky299 Kč598 KčKoupit SSL certifikát Koupit

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Podobné SSL certifikáty

O SSL certifikátu

Plnohodnotný SSL certifikát Commercial SSL od certifikační autority Certum s DV validací, šifrováním 128-bit až 256-bit a 2048 Bits délkou klíče bezpečně a spolehlivě zašifruje komunikaci pro 1 doménu. Je podporován 99.9% webových prohlížečů a certifikační autorita na něj poskytuje záruku 200,000 €.

Proč SSL certifikát Certum Commercial SSL

SSL certifikát Certum Commercial SSL je plně důvěryhodný a velmi spolehlivý SSL certifikát s šifrovacím klíčem volitelně 2048 nebo 4096 bit, který díky plně automatizovanému ověření Vaší kontroly nad doménou (DV ověření) můžete získat již za několik málo minut. Vystavení SSL certifikátu Certum Commercial SSL je otázka jen několika minut bez papírování a ihned jej můžete nainstalovat na server.

SSL certifikát Certum Commercial SSL je vhodný pro spolehlivé zabezpečení webových stránek a eshopů, mail serverů, databází, sFTP a dalších služeb, kde není potřeba provést ověření organizace.

Přidaná hodnota — Co je uvedeno v SSL certifikátu

Narozdíl od ostatních SSL certifikátů s ověřením domény není v SSL certifikátech Certum Commerical SSL uvedeno, že se jedná o "Domain Control Validated" ani žádná reklama certifikační autority. Naopak je kromě domény uvedena navíc e-mailová adresa a stát. V SSL certifikátu jsou tedy uvedeny:

  • doména  
  • e-mailová adresa  
  • stát

Srovnání obsahu SSL certifikátů:

Srovnání SSL certifikátů Certum Commercial SSL a RapidSSL

Prestižní SSL certifikát za nízkou cenu

SSL certifikát Certum znamená vysokou prestiž, a přitom velmi nízké náklady. Certum je prestižní ryze evropská certifikační autorita, jejímž certifikátům důvěřují přední společnosti ve více jak 50 zemích po celém světě. Používáte-li k zabezpečení serveru některý z nízkonákladových základních SSL certifikátů (např. SSL certifikát RapidSSL), je na čase zvážit přechod na prestižní důvěryhodnou značku SSL certifikátů Certum a přitom ještě ušetřit.

Certifikační autorita Certum

Jako první v České republice představujeme důvěryhodné SSL certifikáty Certum.

SSL certifikáty Certum a stejnojmenná certifikační autorita jsou divizí společnosti Unizeto Technologies S.A. se sídlem v Polsku a jako první důvěryhodná certifikační autorita v České republice nemá vlastníky ve Spojených státech. Jako jedna z mála certifikačních autorit se Certum řadí mezi prestižní certifikační autority s naprosto čistou historií bez žádných bezpečnostních ani konfrontačních incidentů.

O prestiži SSL certifikátů Certum vypovídají také klienti CA Certum, mezi nimiž najdete mj. společnost Kaspersky zabývající se vývojem antivirových systémů a celou řadu nejen polských bank a dalších finančních institucí a státních úřadů ve více jak 50 zemích.

Proč zvolit Certum

  • Certum je jedna z mála certifikačních autorit s historií bez incidentů
  • Nízké ceny — již za ceny srovnatelné s SSL certifikáty RapidSSL
  • Vysoká prestiž jediné neamerické značky v České republice s finanční zárukou až $250,000 USD
  • Šifrovací klíč o délce až 4096 bit zaručí extrémně silné šifrování komunikace
  • Patří mezi 15 certifikačních autorit na světě, které získaly certifikaci WebTrust pro rozšířené ověření (EV)

Validace domény (DV)
SSL Certifikát s automatickým ověřením domény

SSL certifikát Commercial SSL s ověřením domény (DV, Domain Validation) představuje plnohodnotný důvěryhodný SSL certifikát za velice nízkou cenu pro zabezpečení komunikace s Vaším serverem. Díky automatickému ověření domény můžeme SSL certifikát vystavit velmi rychle - řádově do několika minut od přijetí platby.

Zabezpečení domény

Tento SSL certifikát zajišťuje zabezpečení té konkrétní domény, pro niž byl vystaven. Potřebujete-li zabezpečit více subdomén, můžete si vybrat některý z SSL Wildcard certifikátů.

Potřebujete-li zabezpečit více domén II. řádu (např. alpiro.cz + alpiro.info), můžete využít efektivní řešení v jednom SSL certifikátu s podporou SAN a ušetřit tak nemalé náklady.

O certifikační autoritě Certum

SSL certifikáty Certum znamenají prestižní a špičkové zabezpečení komunikace a zvýšení důvěryhodnosti při velmi příznivých nákladech. Certum je jediná důvěryhodná certifikační autorita bez kořenů nebo vlastníků ve Spojených státech. SSL certifikátům Certum důvěřují zákazníci ve více jak 50 zemích po celém světě a narozdíl od většiny certifikačních autorit se pyšní naprosto čistou historií bez incidentů.

Chcete si prohlédnout kompletní ceník SSL certifikátů a služeb?

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.


Může Vás zajímat…

Jak vybrat SSL certifikát?
Vygenerujte si CSR online

Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz na stránce Časté dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
SSL