SSL certifikát RapidSSL Wildcard
RapidSSL

Ověření organizace
Mobilní podpora
Podpora SAN/UC
Zelený adr. řádek
Rychlé vystavení
Snadná instalace
SSL certifikát:RapidSSL Wildcard
Certifikační Autorita (CA):RapidSSL
Důvěryhodnost certifikátu:DV
Zelený adresní řádek:Ne
Zabezpečuje:neomezeně subdomén + ZDARMA zebezpečuje doménu s www i bez www
Způsob ověření certifikátu:Validace domény (DV)
SSL Certifikát s automatickým ověřením domény
Ověření vyžaduje papírování:Nevyžaduje
Síla šifrování SSL certifikátu:128-bit až 256-bit
Délka klíče:2048 Bits
Podepisovací algoritmus:SHA-2
Míra podpory v prohlížečích:99.7%
Podpora SSL certifikátu v prohlížečích
(Tento SSL certifikát podporují všechny nejrozšířenější prohlížeče)
Podpora mobilních zařízení:Částečná podpora SSL certifikátu v mobilních zařízeních a chytrých telefonech Částečná podpora
Náročnost instalace SSL:Jednoduchá
Instalace SSL certifikátu
Záruka Certifikační Autority:5,000 USD
Platnost certifikátuCena / rokCelkemObjednávka
1 rok2790 Kč2790 KčSSL certifikát RapidSSL RapidSSL Wildcard Koupit
2 roky2490 Kč4980 KčKoupit SSL certifikát Koupit

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Podobné SSL certifikáty

O SSL certifikátu

Plnohodnotný SSL certifikát RapidSSL Wildcard od certifikační autority RapidSSL s DV validací, šifrováním 128-bit až 256-bit a 2048 Bits délkou klíče bezpečně a spolehlivě zašifruje komunikaci pro neomezeně subdomén. Je podporován 99.7% webových prohlížečů a certifikační autorita na něj poskytuje záruku 5,000 USD.

U SSL certifikátů RapidSSL Wildcard je v poslední době často zaznemenáno zadržení objednávky certifikační autoritou k ruční kontrole a s tím spojeným zpožděním vystavení SSL certifikátu o 12-72 hodin. K tomu zpravidla dochází z následujících důvodů:

  1. Doména, pro kterou má být SSL certifikát vystaven, obsahuje slovní výraz, který je chráněn ochrannou známkou, např. název společnosti či značky, nebo
  2. certifikační autorita zadržela objednávku SSL certifikátu na náhodné bázi k ruční kontrole (toto je v posledních měsících standardní).

V tomto případě nemusíte dělat nic. Certifikační autorita provede ruční kontrolu zpravidla během 12 až 72 hodin.

Čtěte více o ručním ověření certifikátů RapidSSL…

Chcete-li se této situaci vyhnout a potřebujete-li SSL certifikát vystavit rychle, doporučujeme zvážit některý z SSL certifikátů PositiveSSL Wildcard nebo SpaceSSL Wildcard.


Proč je RapidSSL Wildcard tak oblíbený?

SSL certifikát RapidSSL Wildcard si našel místo u mnoha projektů od eshopů, zabezpečení administračních rozhraní až po intranetové projekty, hlavně díky rychlosti vystavení, velmi jednoduchému procesu ověření (kliknutím na odkaz v e-mailu) a v neposlední řádě díky velmi nízké ceně, za kterou jedním SSL certifikátem zabezpečíte všechny subdomény na hlavní doméně (cokoliv.example.com).

Díky SSL certifikátu RapidSSL Wildcard navíc odpadají starosti s hláškami o nedůvěryhodném SSL certifikátu, které se zobrazují u tzv. self-signed certifikátů, které nejsou důvěryhodné a často je používají hostingové společnosti.

Levnější alternativa k RapidSSL Wildcard

Netrváte-li výhradně na SSL certifikátu RapidSSL Wildcard, můžete zvážit jeho ekvivalent od certifikační autority Comodo — SSL certifikát PositiveSSL Wildcard.

Validace domény (DV)
SSL Certifikát s automatickým ověřením domény

SSL certifikát RapidSSL Wildcard s ověřením domény (DV, Domain Validation) představuje plnohodnotný důvěryhodný SSL certifikát za velice nízkou cenu pro zabezpečení komunikace s Vaším serverem. Díky automatickému ověření domény můžeme SSL certifikát vystavit velmi rychle - řádově do několika minut od přijetí platby.

Wildcard SSL certifikát

Wildcard SSL certifikát zabezpečuje všechny subdomény na doméně, pro niž byl vystaven. Například, je-li SSL certifikát vystaven pro *.alpiro.cz, pak zabezpečuje mj. i www.alpiro.cz, ssl.alpiro.cz a obecně cokoliv.alpiro.cz.

Potřebujete-li zabezpečit více subdomén na Vaší doméně, pak je Wildcard SSL certifikát nejpraktičtější a nejekonomičtější řešení.

O certifikační autoritě RapidSSL

RapidSSL je celosvětově uznávaná certifikační autorita. Nabízí SSL certifikáty s automatickým ověřením vlastníka domény, díky čemuž je vystavení SSL certifikátů RapidSSL otázkou pouze několika okamžiků. V nabídce certifikační autority RapidSSL najdete stejnojmenný certifikát pro jednu doménu nebo RapidSSL Wildcard certifikát, který zabezpečí všechny subdomény na zvolené doméně, např. www.alpiro.cz, mail.alpiro.cz nebo ssl.alpiro.cz. Díky velice nízkým nákladům na pořízení SSL certifikátů RapidSSL jsou tyto certifikáty nejčastější volbou pro webové stránky a eshopy, u kterých je kladen důraz zejména na rychlost vystavení SSL certifikátu a vysokou úroveň zabezpečení informací.

Chcete si prohlédnout kompletní ceník SSL certifikátů a služeb?

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.


Může Vás zajímat…

Jak vybrat SSL certifikát?
Vygenerujte si CSR online

Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz na stránce Časté dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
SSL