SSL certifikát Premium Wildcard SSL
TrustWave

Ověření organizace
Mobilní podpora
Podpora SAN/UC
Zelený adr. řádek
Rychlé vystavení
Snadná instalace
SSL certifikát:Premium Wildcard SSL
Certifikační Autorita (CA):TrustWave
Důvěryhodnost certifikátu:OV
Zelený adresní řádek:Ne
Zabezpečuje:neomezeně subdomén + ZDARMA zebezpečuje doménu s www i bez www
Způsob ověření certifikátu:Validace organizace (OV)
SSL Certifikát s ověřením organizace (OV, Organization Validation)
Ověření vyžaduje papírování:Ano
(ověření organizace)
Síla šifrování SSL certifikátu:128-bit až 256-bit
Délka klíče:2048 Bits
Podepisovací algoritmus:SHA-2
Míra podpory v prohlížečích:99.9%
Podpora SSL certifikátu v prohlížečích
(Tento SSL certifikát podporují všechny nejrozšířenější prohlížeče)
Podpora mobilních zařízení:Částečná podpora SSL certifikátu v mobilních zařízeních a chytrých telefonech Částečná podpora
Náročnost instalace SSL:Jednoduchá
Instalace SSL certifikátu
Záruka Certifikační Autority:100,000 USD
Platnost certifikátuCena / rokCelkemObjednávka
1 rok2750 Kč2750 KčSSL certifikát TrustWave Premium Wildcard SSL Koupit
2 roky2490 Kč4980 KčKoupit SSL certifikát Koupit

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Podobné SSL certifikáty

O SSL certifikátu

Plnohodnotný SSL certifikát Premium Wildcard SSL od certifikační autority TrustWave s OV validací, šifrováním 128-bit až 256-bit a 2048 Bits délkou klíče bezpečně a spolehlivě zašifruje komunikaci pro neomezeně subdomén. Je podporován 99.9% webových prohlížečů a certifikační autorita na něj poskytuje záruku 100,000 USD.

Certifikáty Trustwave jsou z technických důvodů ze strany certifikační autority dočasně nedostupné. Prosíme neprovádějte objednávku SSL certifikátů Trustwave.

Zabezpečte všechny subdomény jedním SSL certifikátem Trustwave

Potřebujete zabezpečit více subdomén na hlavní doméně? Pak můžete ušetřit nemalou částku nasazením SSL certifikátu Trustwave Premium SSL Wildcard, díky kterému můžete zabezpečit např.:

  • www.ssls.cz
  • mail.ssls.cz
  • cokoliv.ssls.cz

V případě potřeby zabezpečit celou doménu a všechny její subdomény tak můžete značně ušetřit oproti pořízení standardních jednodoménových SSL certifikátů pro každou doménu zvlášť. Navíc při použití wildcard certifikátu stačí jediná IP adresa. Odpadají tak další náklady na IP adresy.

Náskok před konkurencí

Prestižní SSL certifikát Premium SSL Wildcard od certifikační autority Trustwave nabízí všechno, co potřebujete k zabezpečení celé domény a jejích subdomén, a přitom ubezpečí Vaše zákazníky o Vaší důvěryhodnosti, protože vystavení SSL certifikátu Trustwave Premium SSL Wildcard předchází pečlivému ručnímu prověření společnosti. Informace o Vaší společnosti jsou navíc uvedeny přímo v SSL certifikátu a Vaši zákazníci si je mohou kdykoliv ověřit přímo ve svém webovém prohlížeči.

Použitím SSL certifikátu Trustwave Premium SSL Wildcard si tak Vaši zákazníci mohou být jistí, že jste tím, za koho se vydáváte a že Vám mohou důvěřovat. Získáte tím náskok před konkurencí, více konverzí a zisků.

Validace organizace (OV)
SSL Certifikát s ověřením organizace (OV, Organization Validation)

SSL certifikát Premium Wildcard SSL s ověřením organizace (OV, Organization Validation) obsahuje nezávisle ověřené informace o Vaší organizaci a doméně a poskytuje tak celkově velmi vysokou důvěryhodnost. Uživatelé Vaší aplikace si tak mohou být jisti, že komunikují s právě Vaším serverem.

Wildcard SSL certifikát

Wildcard SSL certifikát zabezpečuje všechny subdomény na doméně, pro niž byl vystaven. Například, je-li SSL certifikát vystaven pro *.alpiro.cz, pak zabezpečuje mj. i www.alpiro.cz, ssl.alpiro.cz a obecně cokoliv.alpiro.cz.

Potřebujete-li zabezpečit více subdomén na Vaší doméně, pak je Wildcard SSL certifikát nejpraktičtější a nejekonomičtější řešení.

O certifikační autoritě TrustWave

Trustwave je jednou z předních světových certifikačních autorit poskytující SSL certifikáty při nízkých cenách. SSL certifikáty TrustWave doporučujeme pro všechny projekty, u kterých je potřeba klást důraz na vysokou úroveň zabezpečení informací a prestižní certifikaci.

Chcete si prohlédnout kompletní ceník SSL certifikátů a služeb?

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.


Může Vás zajímat…

Jak vybrat SSL certifikát?
Vygenerujte si CSR online

Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz na stránce Časté dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat
SSL